8 клас

Це коли 23  «я» зливаються в одне «ми», як струмочки зливаються в одну річку, що весело й гідно потім тече в одному напрямі!

А допомагає нам рухатися впевнено і сміливо наш класний керівник – Савченко Лідія Петрівна, спеціаліст І категорії

Ми звично приходимо щодня до школи, звично кидаємо один одному: «Привіт!», звично ділимося новинами, проблемами, звично даємо поради. На уроках ми всі об’єднані одним прагненням – одержати нові знання, закріпити раніше набуте.

Відмінні результати мають такі учні:

Заболотня Марія

Уманець Дарія

Чала Катерина

Судакова Анастасія

Але після уроків не завжди хочеться іти додому, і ми з радістю беремо участь у позаурочних заходах: підготовці і проведенні різних свят, концертів, спортивних змагань. Маємо спортсменів, призерів Всеукраїнських змагань:

Богача Андрія

Єрещенка Андрія

Нездолія Богдана

Уманець Дарію

Гордимося учасниками ансамблю «Зорецвіт»

Якщо наші знання ми одержуємо від вчителів, то якою буде шкільна дружба, - повністю залежить від нас самих, нашого ставлення один до одного.