3 клас

Знайомтесь! Веселий! Дружний! Пустотливий! Трішечки галасливий. Але успішно опановує всі науки початкової школи.

Наче весела родина-наш дружний 3 клас.

Хлопчиків у нас аж 16, а дівчаток тільки 7.

Є у нас справжнісінькі таланти:

Танцюристи,музиканти.

Матвієнко Олександр, Дивизинюк Максим, Римаренко Роман, Купка Костянтин, Крохмаль Анна, Сокур Вадим є учнями танцювальної студії при районній школі мистецтв. Нещадим Ліна, Горгула Олег, Самойленко Максим, Волкова Катерина, Кобеляцька Альона, Шелудченко Софія учасники танцювального колективу Палацу дітей та юнацтва. Уже з 1 класу вони виступали на багатьох сценах міста та області і займали призові місця.

Кириленко Роман, Кобеляцька Альона, Томіленко Олеся, Крохмаль Анна, Покатілова Анна, Купка Костянтин, Оборін Іван відвідують районну школу мистецтв і вчаться грі на фортепіано, гітарі та баяні. Левченко Марія вчиться вокалу. Діти беруть активну участь у класних святах.

І спортсмени в нас в пошані,

Бо прекрасні мають дані,

Вміють колесо крутити,

На шпагаті посидіти,

Викрутаси, піраміди.

Чудо творять непосиди!

Наші спортсмени: Воронецький Назар, Дивизинюк Максим, Оборін Іван.

Розвивають свої творчі здібності у гуртках Палацу дітей та юнацтва Дерій Григорій, Білоушенко Микита, Семчук Даніїл.

Класний керівник Ладнова  Юлія Вікторівна

Вихователь Куськова  Тамара Петрівна