11 клас

Гімназія - це рідна для кожного з нас домівка, яка зібрала під своїм дахом чимало, цікавих, талановитих, розумних, неймовірних особистостей, поєднаними дружніми, найщирішими відносинами, які прищеплюються до нас змалечку.
Кожен клас
- це маленька сімя,  яка має свою історію, традиції, жарти; це унікальне поєднанням  різних людей в один колектив. Одним з таких колективів є наш 11 клас. Протягом цих  довгих і водночас коротких 11-ти років ми вчилися жити в колективі, змінювалися і формували свій світогляд. Наразі ми випускники, ми сформовані особистості, які знають чого вони прагнуть у житті.  Ми впевнено і цілеспрямовано ідемо до своєї мети.

Нас всього 23: 9 гарних, добрих, милих і чуйних  дівчат та 14 розумних, мужніх хлопців.
У нашому класі навчаються  Президент шкільного парламенту Шестопал Андрій та активісти учнівського самоврядування Кирдода Ольга, Касяненко Ярослав.
Багато учнів є учасниками районних, обласних олімпіад, МАН.

Крім того, ми активні, спортивні. Степаненко Назар є спортивною гордістю нашого класу.

11 клас - це завершальний етап у нашому шкільному житті, який відкриє безліч доріг, перспектив на майбутнє. Ми з гордістю носимо звання гімназистів, і з радістю передамо свої знання та досвід молодшим . І ми докладемо максимум зусиль, щоб наші батьки, вчителі, наша рідна школа і ми самі пишалися собою.

Ми  впевнені ,що кожен із нас знайде свою дорогу в житті і  стане успішною людиною, якою і мріяли.