План роботи наукового товариства

Корсунь-Шевченківської гімназії на 2015 – 2016 н.р.

Місяць

Мета

вересень

Підготовка  організаційних зборів НТГ, проведення діагностування учнів.

Обговорення й планування роботи на рік

Керівники відділень, шкільний психолог.

жовтень

Проведення організаційних зборів НТУ, обговорення результатів діагностики учнів. Вибори до ради наукового товариства. Визначення тематики засідань Ради наукового товариства.

Робота наукових секцій. Ознайомлення з рекомендаціями щодо оформлення наукових робіт, власного захисту.

Обговорення й планування роботи на рік.  Аналіз діагностичних матеріалів. Ознайомлення з Положеням про НТГ.

Рада наукового товариства, психолог, керівники відділень.

листопад

Робота наукових секцій. Співпраця з науковцями. Лекція «Методи наукового дослідження».

Практикум «Оформлення підсумків наукового дослідження, захист, критерії оцінювання».

Шкільний етап захисту наукових робіт учнів. Проведення шкільних інтелектуальних конкурсів та турнірів.

Обговорення тематики наукових робіт учнів, організація публічних виступів гімназистів.

Керівники відділень, учні-члени  наукового товариства,  вчителі-предметники, науковці.

грудень

Районний етап захисту наукових робіт учнів. Участь у районних та міських  інтелектуальних конкурсах та турнірах.

Підготовка матеріалів, аналіз готовності  до проведення міських та районних  конкурсів.

Рада наукового товариства, керівники відділень,науковці

січень

Підготовка учнів 1-4 класів до науково-практичних конференцій шкільної дитячої академії «Дивосвіт»

Визначення відповідальних учнів-кураторів серед членів наукового товариства. Обговорення тем наукових конференцій.

Рада наукового товариства, керівник дитячої академії «Дивосвіт» Паришкура Ю.М.

лютий

Проведення науково-практичних конференцій шкільної дитячої академії «Дивосвіт», шкільний інтелектуальний конкурс «Ерудит».

Підведення підсумків конференції в 1-4 класах, обговорення результатів конкурсів.

Керівники відділень, керівники дитячої академії «Дивосвіт» та товариства юних науковців «Країна мрій», учні-куратори.

березень

Результати участі учнів у міських і районних інтелектуальних конкурсах. Визначення тем наукових робіт на 2015-2016 н.р.

Аналіз діяльності відділень, обговорення тем наукових робіт на наступний рік,

Керівники відділень, керівники наукових робіт, Рада товариства

квітень

Робота наукових секцій. Проведення зустрічей з науковцями, організація візитів до наукових інститутів, лабораторій, центрів. Проведення психологічних тренінгів та майстер-класів. Лекція «Джерела на­уково-дослідницької роботи».

Організація групових та індивідуальних консультацій. Узагальнення результатів.

Керівники відділень, науковці Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника, психолог.

травень

Підсумки роботи за рік. Участь членів НТГ
в урочистостях гімназії, присвячених закінченню навчального року.

Аналіз результатів роботи за навчальний рік. Парад відділень, наукового товариства.

Рада наукового товариства, керівники відділень НТГ.

червень

Робота літньої школи НТГ.

Організація роботи в секціях НТГ, створення власних науково-дослідницьких проектів.

Керівники відділень, члени наукового товариства.