Семінари, конференції

Районний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва

16 жовтня 2015 року на базі Корсунь-Шевченківської гімназії відбувся районний семінар-практикум для вчителів музичного мистецтва "Патріотичне виховання учнів засобами музичного мистецтва"

В ході семінару вчителі відвідали урок музичного мистецтва, 5 клас: тема "Як розповідає музика: пісні рідного краю", який провів вчитель музичного мистецтва Корсунь-Шевченківської гімназії Станішевський Вадим Володимирович.
   Учні провели екскурсію в кабінеті української мови та літератури: "Письменники та діячі мистецтва України".
   Вчителі музичного мистецтва стали учасниками учнівської конференції шкільного наукового товариства: тема "Відомі та невідомі", де презентували матеріали про життєвий та творчий шлях співаків та композиторів:
- "Квітка Цісак. Голос в одному екземплярі" - Касяненко Руслана, 9 клас;
- "Назарій Яремчук. Віддав усього себе до останнього" - Усик Єлізавета, 6 клас:
- "Марія Чурай - українська народна співачка та поетеса часів Хмельниччини" - Перевозний Максим, 9 клас;
- "Олександр Пономарьов - сучасний співак-композитор" - Уманець Дарья та Заболотня Марія - 8 клас.
   В ході конференції звучали фонограми, демонструвалося відео, де звучали голоси відомих співаків, учні співали українські пісні (шкільний ансамбль, солісти).
   За круглим столом вчителі поділилися власним досвідом:
- Середа Олена Іванівна, вчитель Гарбузинського НВК презентувала матеріали до відзначення 120 річниці з дня народження Григорія Гурійовича Верьовки (25 грудня 2015 року) - "Г.Г. Верьовка - український композитор, хоровий диригент":
- Панасюк Ірина Вікторівна, вчитель музичного мистецтва ЗОШ №5 - розповіла про використання краєзнавчого матеріалу на уроках музичного мистецтва, презентувала матеріали "Раїса Кириченко - життєвий та творчий шлях";
- Шпортюк Людмила Вікторівна, вчитель музичного мистецтва Зарічанського НВК - запропонувала використання матеріалів сайтів Всесвітньої Інтернет-мережі при підготовці до проведення уроків музичного мистецтва.
   Методист РМК Давиденко Світлана Валеріївна, підводячи підсумки семінару, звернула увагу на напрямки патріотичного виховання, методи, форми роботи з учнями на уроках музичного мистецтва в навчальних закладах.

Всеукраїнський семінар-тренінг "Відродження гімназії України"

Всеукраїнський семінар-тренінг для навчальних закладів, що входять до Асоціації

керівників закладів освіти "Відродження гімназії України", який відбувся 14-16 жовтня

2015 року в гімназії №7 міста Одеса, відвідали заступник директора з навчально-виховної

роботи Собко Л.В. та заступник з виховної роботи Крикля О.П.

Районний семінар вчителів математики

17 грудня 2015 року в Корсунь-Шевченківській гімназії відбувся районний семінар вчителів математики за темою "Розвиток творчого потенціалу школярів через впровадження елементів науково-дослідницької та пошукової діяльності на уроках математики в системі креативної  освіти". Учасники семінару мали можливість переглянути сучасні продуктивні уроки високопрофесійних вчителів Пивоварової Н.О. та Калініченка О.В.

Учні 6 класу під керівництвом вчителя вищої кваліфікаційної категорії Калініченка О.В., працюючи в групах, досліджували довжину кола. Десятикласники, роботою яких керувала вчитель-методист Пивоварова Н.О., ознайомили присутніх зі своїми дослідженнями щодо методів розв'язування ірраціональних рівнянь. Під час проведення науково-практичної конференції за темою "Геометричні фігури" вихованці Наталії Олексіївни продемонстрували присутнім глибокі знання і вміння з даної теми, вміння виступати, зацікавленість предметом.

Директор Інна Луц презентувала освітню діяльність гімназії, а практичний психолог Карплюк А.С. провела з учителями воркшоп "Вчитель як менеджер освітнього процесу".