25 квіт. 2014

День 2-Б класу.

20.04.14р. відбувся день 2-Б класу, класний керівник Шіптенко Г.А. Під гаслом "Шоу талантів". Під час свята кожен учень класу представив свої таланти та отримав дипломи.
10 січ. 2014

Районний конкурс фольклористики.

10 січня в РЦДЮТ відбувся районний конкурс фольклорних ансамблів "Зоря над вертепом". Фольклорний колектив Корсунь-Шевченківської гімназії виборов І місце.
23 лист. 2013

Дружній візит до колег Канівської гімназії.

23 листопада педагогічний колектив гімназії здійснив дружній візит до колег Канівської гімназії. В ході зустрічі відбулося знайомство зі школою, обмін думками, корисною інформацією, цікавими ідеями та підписано договір про співпрацю. Потім - підняття на Тарасову гору, змістовна екскурсія по музею, читання поезій Великого Кобзаря, фото на згадку.
15 лист. 2013

Перший етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року".

12 листопада відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року".
14 лист. 2013

Екскурсія до Львова.

Відпочинок у Львові – це відпочинок у місті соборів і костелів, храмів і пам’ятників архітектури. У Львові панує особлива атмосфера середньовічного міста. Визначні пам’ятки виділяються своєю унікальністю, мозаїкою архітектурних стилів; вулиці зачаровують своєю красою та неповторністю; запах кави та шоколаду наповнює повітря. Кожен будинок вартий уваги, кожен має свою історію.
8 лист. 2013

Презентація книги...

8 листопада в 9-Б класі відбулася презентація книги Г. Жирного «Корсунські історії і легенди».Учні уважно слухали розповідь бібліотекаря Задиряки С.М. та самі зачитували уривки з оповідань.
7 лист. 2013

Юні поети гімназії

7 листопада юні поети гімназії відвідали засідання міського літературного клубу «Барви», яке відбулося в приміщенні картинної галереї. Вони із задоволенням слухали вірші місцевих поетів.
5 лист. 2013

Активісти шкільної бібліотеки.

Активісти шкільної бібліотеки разом з бібліотекарем Задирякою С.М. з 4 по 7 листопада в усіх класах гімназії провели інформаційні хвилинки, присвячені 70 річниці визволення Києва та України від фашистських загарбників.
24 жовт. 2013

Відкрита виховна година

24 жовтна пройшла відкрита година спілкування у 3 класі, касний керівник суниця Н.В. На тему "Умій дружити"
18 жовт. 2013

Флагман освіти і науки України.

18 жовтня делегація нашого закладу побувала у м. Києві на заключній частині Загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України», яка проходить за підтримки Адміністрації Президента та Верховної ради України, а організатором є Міністерство освіти і науки України. Цьогоріч відбулася V церемонія нагородження кращих закладів освіти України серед яких і Корсунь-Шевченківська гімназія.